Kvalifikovaní lidé se vyplatí

středa, 15. červenec 2020

Kvalifikovaní lidé se vyplatí

Naše dlouholeté zkušenosti rádi předáváme dále. Proškolíme Vás v základních principech oboru, ukážeme modelové situace a pomůžeme vyřešit individuální potřeby a úkoly. Připravíme školení a semináře na míru individuálním potřebám i se závěrečnou certifikační zkouškou.

Školení a kurzy

Pro koho jsou kurzy vhodné?

Kurzy jsou určeny všem, kteří jsou pověřeni vykonávat svou práci nejen na vedoucích pozicích, ale zároveň zastávají jednotlivé odborné pozice v různých odvětvích podnikání. Poskytujeme uchazečům základní i specializované informace o systému řízení v organizaci (QMS, EMS, OHSAS apod.), postupech při výrobkových certifikacích nebo technické požadavky v oblasti inspekčních činností.

Školící prostory.

Zajistíme školení pro téměř libovolný počet uchazečů v prostorách sídla firmy nebo svých pobočkách. Organizujeme rovněž na vyžádání školení v prostorách zájemce, zpravidla pro širší okruh zaměstnanců firmy. Techniku pro školení v externích prostorech zajišťujeme, pokud je to potřebné.

Nabídka seminářů

LL-C (Certification) se snaží reagovat na aktuální témata v rámci certifikace podle mezinárodních norem, národních norem nebo předpisů pro posuzování shody a uvádění výrobků na evropský trh. Semináře jsou dále určeny i pro odborné problémy vznikající ve výrobě, logistice, zdravotnictví či jiných odvětvích, pomocí kterých se snažíme nalézt optimální řešení. V průběhu roku jsou proto pořádány semináře, kde je možné tuto tématiku konzultovat a otevřeně řešit.

Školení v globální síti

Působíme v několika desítkách zemí světa a uvědomujeme si náš závazek mít kvalifikované lidi kdekoliv působíme. Přestože většina školení je připravena a probíhá v angličtině, reflektujeme poptávku po školení v místním jazyce a spolupracujeme v tomto ohledu s externími partnery v oblasti samotné organizaci školení i lektorské účasti. Pokud školení organizuje naše partnerská organizace, sami předem schvalujeme program školení a materiály, případně vystavujeme osvědčení o absolvování.

Hrané scény, řízení týmů

Víme, že poslouchat výklad lektora několik hodin je velmi únavné. Jednotlivé části školení prokládáme diskuzí a hlavně hranou scénou, kdy asistent lektora navozuje konkrétní situace vznikající v průběhu auditů, inspekcí nebo projednávání budoucí spolupráce. Součástí některých seminářů je i ukázka řízení auditorských týmů.

vložil: admin [CZ[Czech Republic]] 09:54 [comment]

Diskuse byla uzavřena!