Školení, kurzy a semináře

Školení, kurzy a semináře

Kvalifikovaní lidé se vyplatí ...

Naše dlouholeté zkušenosti předáváme dále. Není potřeba složitě hledat nové informace v oboru, naši lektoři vám velmi účelně vysvětlí základní principy, prodiskutují modelové situace nebo vás prostě navedou pro vyřešení individuálních potřeb a úkolů. Podle vašich požadavků připravujeme školení a semináře různé délky, od jednodenních informačních seminářů po týdenní školení se závěrečnou certifikační zkouškou.

Pro koho jsou kurzy vhodné?

Kurzy jsou určeny všem, kteří jsou pověřeni vykonávat svou práci nejen na vedoucích pozicích, ale zároveň zastávají jednotlivé odborné pozice v různých odvětvích podnikání. Kurzy obecně poskytují uchazečům základní i specializované informace o systému řízení v organizaci (QMS, EMS, OHSAS apod.), postupech při výrobkových certifikacích nebo technické požadavky v oblasti inspekčních činností.

Školící prostory.

LL-C (Certification) je schopna zajistit školení pro téměř libovolný počet uchazečů v prostorách sídla firmy nebo svých pobočkách. Organizujeme rovněž na vyžádání školení v prostorách zájemce, zpravidla pro širší okruh zaměstnanců firmy. Techniku pro školení v externích prostorech zajišťujeme, pokud je to potřebné.


Nabídka kurzů:


- Interní auditor QMS, EMS, OHSAS
- Interní auditor ISO/TS 16949:2009
- Auditor/Lead Auditor QMS, EMS, OHSAS

Školení podle specifických norem:
- školení Analýzy rizik
- školení personálu výrobců svařovaných výrobků
- a další.


Nabídka odborných kurzů:


- Základní statistické metody
- SIX SIGMA
- FMEA
- Metrologie
- a další

Kontaktujte nás
+420 222 310 605

Aktuality
1.10.2017 GDPR

LL-C Certification se připravuje na vydávání osvědčení aplikace GDPR, Evropské směrnice na ochranu osobních údajů ve spojení s podmínkami ÚOOU.

10.8.2017 certiikace GMP+ FSA

LL-C byla akceptována jako partner velmi uznávaného soukromého schématu pro bezpečnost krmiv GMP+ FSA. Toto certifikační schéma již 25 let vede trh v oblasti zajištění bezpečnosti krmiv.

starší aktuality